تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه ناپایدار به جو استان از امروز خبر داد.

علی محمد زورآوند اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد موج ناپایداری از امروز (20 دی) وارد جو استان می‌شود و طی امروز و فردا جو استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.


وی وزش باد، افزایش ابر و بارش باران خفیف را از پیامدهای این موج دانست و اظهار کرد: فعالیت این موج می‌تواند سبب غبارآلود شدن مناطق مرزی استان شود.

سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه معتقد است، با عبور این سامانه از جو استان، تا پایان هفته پدیده قابل توجه جوی نخواهیم داشت.

زورآوند در خصوص تغییرات دمایی در این مدت نیز یادآور شد: تا پایان هفته دمای هوا تغییرات چندانی در استان نخواهد داشت.

 به گفته این مسئول در این مدت دمای هوا در سردترین ساعت در برخی تقاط مانند سنقر، اسلام آبادغرب و کنگاور به شش درجه سانتی گراد زیر صفر خواهد رسید و دمای سردترین ساعت در شهر کرمانشاه نیز منفی سه درجه سانتی گراد خواهد بود.

وی اشاره‌ای هم به بارش‌های سال زراعی جاری استان داشت و افزود: میانگین بارش‌های امسال استان 98.1 میلی‌متر بوده که نسبت به سال گذشته 73 درصد و نسبت به بلندمدت 42 درصد کاهش داشته است.

سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه بیشترین بارش در سال زراعی جاری را مربوط به پاوه و به میزان 207.1 میلی‌متر اعلام کرد و ادامه داد: بارش‌های شهر کرمانشاه نیز 83 میلی‌متر بوده است.


[ سه شنبه 21 دی 1395 ] [ 09:27 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب