تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
با سلام ودرود بر هم استانی های گرانقدرم .بر هم اندیشان همراه ، بر منتقدان دوست که حرمت دختر وخواهر کوچکشان را زیبا برایم تفسیر کردند .
http://islamabadtimes.ir/wp-content/uploads/2016/11/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A2%D8%B0%D8%B1-%D9%88%D9%84%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D9%87.jpg

برادران و خواهران بزرگوارم روزی که در کنار علم ؛ الفبای سیاست را آموختم عهد کردم تا میتوانم به خودم و مردم دروغ نگویم و در مقابل هیچ ظلمی سر خم ننمایم .
امروز خوشحالم از حمایت یاران همفکر وهمراهم از شرق استان تا اورامانات سرافراز و تا غرب استان که زادگاه من است  ..از دوستان فهیم اهل حق تا سروران  اهل تسنن و تشیع که به دختر کوچکشان اعتماد کردند .از مخالفان فهیم و عاقلی که به منطق من احترام گذاشتند و حمایت کردند .از استاتدار گرانسنگ که همواره به جوانان تلاشگر باور داشتند  از احزاب حامی دولت و حتی مخالفان و منتقدان که  که علیرغم تفاوت در دیدگاه سیاسی، دراین چند روز درفضای مجازی از بنده حمایت کردند .دستتان را می بوسم چون باور کردم باورم دارید .
تامل در فضای مجازی اینگونه  به ذهن متبادر میکند که خدایی ناخواسته گرفتن یک پست وحدت و همدلی و اتحاد بخشی از حامیان دولت را خدشه دار کند و همین امر مرا بر ان میدارد تا دست مهربانتان را بوسیده و از حضور در این عرصه که امروز به صحنه رقابت تبدیل شده نه خدمت   کناره گیری کنم تا بزرگوار بدانید مردانگی به مرد بودن نیست به  درک  شرایط است .

هرچند همواره به عنوان یک دختر و جنس دوم مورد ماخذه  خیلی ازمردان  بودم و رنجیدم اما ثابت کردم زنان در سیاست و مدیریت همپای مردان می باشند  .کناره گیری من از  سر اقتدار به ارمانهایی است که به ان اعتقاد دارم .من خدمت را حرمت میدانم نه تخریب نه عناد . لذا دراین  روزها که بحث انتخاب مشاور استاندار در امور جوانان مطرح شده و نام اینجانب نیز درمیان آمده است،
از محضر مبارکتان با شرافت و عزت تمام  عذر خواهی کرده و عرض می کنم: آذر ولی زاده را همینگونه ساده ، بی ریا ، جسور ،همیشه در صحنه ،دوست بدارید .پست و منصب در فکر من جایی ندارد،میدان خدمت به مردم را میدان بهره کشی نمیدانم .چون عزت واقعی دست خداست .
در چارچوب نظام جمهوری اسلامی اعتدال گرا   هستم و در قاموس فکر اعتدالگرایم  تخریب دیگران را هرگز نمی پسندم.
بارها  مسئولان محترم استانی وشهرستانی پیشنهاد پست در مرکز استان  وبا شهرستان داده اند و هر بار گفته ام بگذارید این گوشه از مرز به مردمم خدمت کنم  و نپذیرفتم .فعلا بر همان عهد و صحبت بوده و هستم .دست مهربانتان را می بوسم و بار دیگر از  اینکه در مقابل خواست شما کوتاهی میکنم و رسما بخاطر اینکه میدانم تا جایگاه واقعی مشاوران جوان  تبیین و قانونمند  نشود هرکاری قطعا ثمر بخش نخواهد بود  از حضور در این صحنه به علت مسائل کاری و تحصیلی و اعتقادی کناره گیری میکنم و تمایلی به این جایگاه علیرغم محبت همه مسئولان بزرگوار و دوستان همفکرم  نداشته و ندارم .
 راهی که باقر آبادی عزیز انجام داد کار بزرگی بود و رفتن او که فردی بسیار صبور و کاردان بود قابل تامل . …لذا من راه تجربه شده را نخواهم آزمود . دوستان شرافتمند فهیمم تقاضا مندم در عمل اثبات کنند که : ماشیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت” و به همان اصول اخلاقی که شعارش را میدهیم عمل کنیم وبه مدیر ارشد استان اجازه دهند تا در فضایی فارغ از هر گونه سو گیری و جریان سازی  خودشان تصمیم بگیرند و هرکس را انتخاب کنند ما با احترام او را پذیرفته و درانجام وظایف اش یاری اش کنیم.و به او برای صبحی که خواهد آمد آرزوی موفقیت کنیم  .
آنچه که باید برای ما مهم باشد انتخاب 96 است .پس دست پیش هم اریم و غزل عشق بخوانیم  .بازهم از اینکه نتوانستم به آنچه که برای من خواستید جامعه عمل بپوشانم عذر میخواهم.
امروز با قلمم و قلبم خدمت میکنم و هرجا لازم باشد در آینده مثل دباغ ها آماده هر گونه جانفشانی برای خاک وطنم خواهم بود …
فرزند کوچک شما مردم نجیب استان کرمانشاه
آذر ولی زاده


[ دوشنبه 13 دی 1395 ] [ 09:58 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب