تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کاهش 54 درصدی زورگیری در استان در هشت ماهه نخست امسال خبر داد.

 سردار "منوچهر امان اللهی" در حاشیه کمیسیون پیشگیری از سرقت اظهار داشت: طبق گزارشات دریافتی در هشت ماهه نخست سال جاری سرقت مغازه 30 درصد، منزل 20 درصد، موتور سیکلت یازده درصد، اتومبیل 10 درصد و در مجموع میزان سرقت های مهم یازده کاهش داشته است.

وی تصریح کرد: همچنین در بحث سرقت های جزیی نیز سرقت محموله 50 درصد، داخل خودرو پنج درصد، قطعات خودرو 13 درصد، جیب بری 24 درصد و کش روزنی 15 درصد کاهش یافته و در مجموع این سرقت ها کاهش هفت درصدی را شاهد هستیم.

به گفته امان اللهی تقویت اعتقادات و باورهای دینی، توجه اساسی به مسائل اقتصادی، سرعت عمل در شناسایی و تعقیب سارقان، تقویت گشت های خودرویی، کنترل مجرمان سابقه دار، برخورد بیش از پیش دستگاه قضائی با مالخرها و سارقان و نیز تربیت نیروی مشخص و حرفه ای مبارزه با سرقت از سوی پلیس از جمله مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت است.

مقام ارشد انتظامی استان مشارکت و همراهی مردم و مسئولان را زمینه ساز موفقیت نیروی انتظامی دانست و گفت: آنچه مهم است اینکه همه آنهایی که برای اعتلای کشور و ایجاد امنیت دغدغه دارند، نیروی انتظامی را کمک کنند تا بتوانیم در انجام وظایف و مأموریت ها به نحو احسن اقدام کنیم.

وی افزود: بسیاری از عقاید و نگرش های مردم در عصر انفجار اطلاعات از طریق رسانه ها شکل می گیرد و رسانه با شمشیر دو لبه خود می تواند مردم را با ارائه مطالب درست یا نادرست، شفاف و یا مبهم، اقناع و اغوا کند.

امان اللهی تأکید کرد: تحقق اهداف یک کشور در سایه امنیت امکان پذیر است و روشنگری رسانه های دیداری و شنیداری به عنوان یک ابزار کنترلی می تواند در افزایش و پایداری امنیت مفید و مؤثر واقع گردد.

[ دوشنبه 8 آذر 1395 ] [ 07:47 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب