تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه به ارائه توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت پرونده «گلیم و گبه کرمانشاهان» پرداخت.

مجتبی ملکی در خصوص آخرین وضعیت پرونده موسوم به «مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان» اظهارکرد: در روند رسیدگی به پرونده «مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان» تاکنون افراد مختلفی احضار شده و برخی ها بازداشت شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین تاکنون برخی از افراد بازداشت شده مرتبط به پرونده «مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان» آزاد شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: هنوز در مرحله رصد و جمع آوری اموال مربوط به مدیر این شرکت هستیم و تا زمانی که کلیه اموال وی شناسایی نشود، امکان پرداخت مطالبات مردم وجود ندارد.

ملکی با رد شایعاتی مبنی بر آغاز کار پرداخت مطالبات برخی از سپرده گذاران نزد این شرکت، تاکید کرد: این شایعات را کاملا تکذیب می کنم و اعلام می کنم که تا روشن شدن کامل زوایای پیدا و پنهان این پرونده، فعلا خبری از پرداخت نیست.

وی در خصوص آخرین آمار مربوط به تعداد شکات و شاکیان این پرونده گفت: جدیدترین آمار مربوط به شاکیان این پرونده از طریق کلانتری ها به دستم نرسیده، اما بر اساس آمار قبلی بیش از چهار هزار نفر با مراجعه به کلانتری ها فرمهای مخصوص به این پرونده را پر کرده و تحویل داده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه همچنین با رد شایعاتی مبنی بر آزاد شدن مدیر این شرکت، اظهارکرد: این شایعات را نیز تکذیب می کنم. مدیر مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان همچنان بازداشت است.

ملکی تاکید کرد: مگر می شود شخصی با بیش از چهار هزار شاکی را آزاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: هرکس طلبی از مدیر «مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان» دارد و در این راستا فرم های مخصوص کلانتری ها را پر نکرده و شکایتی نداشته باشد، به معنی آن است که طلبش برایش اهمیتی ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از مردم و مالباختگان این پرونده خواست که به اطلاعیه های صادره از سوی دادستانی کرمانشاه توجه کنند و افزود: هر موقع که به جمع بندی جدیدی از اطلاعات در خصوص پرونده «مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان» برسیم در قالب اطلاعیه ای جدید آن را به مردم و مالباختگان اعلام خواهیم کرد.

ملکی یادآور شد: مردم تنها از طریق مراجع خبری رسمی و سایت دادگستری کل استان کرمانشاه اخبار مربوط به این پرونده را پیگیری کرده و به شایعات در این باره گوش ندهند.

به گزارش ایسنا: براساس اخبار قبلی منتشر شده از سوی دادستانی کرمانشاه مدیر «مکتب گلیم و گبه کرمانشاهان» مجموعا 218 میلیارد تومان از 24 هزار نفر جمع آوری کرده و در مسیری غیر از گلیم و گبه ورود کرده و در نهایت قصد خروج از کشور را داشته که با هوشیاری دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استان بازداشت شده است.[ سه شنبه 18 آبان 1395 ] [ 10:52 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب