تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ

بسمه تعالی
انتخابات  هفتم اسفند ماه ٩٤ فرصتی بود تا پس از موفقیت دولت تدبیر و امید در عرصه بین المللی و گشوده شدن قفل مذاكرات هسته ای و پس از آن توافق غرور آفرین برجام و به رسمیت شناختن حق ایران در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای و تکنولوژی مرتبط با آن  و ناكام ماندن كاسبان تحریم، این بار در عرصه داخلی و خصوصا در ارتباط با مجلس شورای اسلامی گشایشی تازه فراهم گردد از آن جهت كه دولت تدبیر و امید اندكی از مانع تراشی ها و بهانه جویی های  سیاسی برخی كاسبان تحریم  ودلالان فتنه در مجلس قبل رهایی یابد تا بتواند در پرتو تعامل و همكاری دوجانبه درچارچوب قانون توان خود را در راه خدمت به مردم عزیز كشورمان  بیشتر بكار گیرد.

http://islamabadtimes.ir/wp-content/uploads/2014/10/%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%BA%D8%B1%D8%A8.png

هرچند مردم عزیز و فعالان سیاسی اجتماعی با برخی محدودیت ها اعمال شده در انتخابات برای انتخاب نیز روبرو گردیدند،اما در نهایت با هوشیاری و حضور جدی و تشكیلاتی اصلاح طلبان و استقبال و حمایت مردم از لیست امید ،مجلس یكدست شكل نگرفت.

مجلسی شكل گرفت كه مردم امیدوار بودند ضمن نظارت بر عملكرد دولت بتواند همراه با دولت تدبیر و امید راهگشای مشكلات كشور و مطالبات آنان باشد و افراطی گری سیاسی تنگ نظرانه،انحصار طلبانه ،غیر عقلانی و غوغا سالارانه در آن به حاشیه رانده شود و صدای راستین ملت در احقاق حق پایمال شده آنان در دوران دولت معجزه هزاره سوم باشد،ازجمله پرونده های مرتبط با اختلاس های كلان و فسادهای عظیم ناشی از رانت جویی و مدیریت لجام گسیخته غیر عقلانی دولت عدالت محور.!

نخستین محك جدی دولت تدبیر و امید در ارتباط با مجلس محترم دهم با معرفی وزیران جدید جهت كسب رای اعتماد كلید خورد و عموم نمایندگان محترم با عقلانیت و تدبیر راه تعامل و همكاری را در پیش گرفتند و اكثریت  آنان رأی اعتماد دادند.

از این میان نماینده محترم مردم شریف اسلام آباد غرب  دالاهو بعنوان مخالف به ایراد نطق پرداختند و این مخالفت حاوی برخی انتقادات و حمله های نخ نمای سیاسی كلیشه ای و تكراری مطرح شده در برخی نشریات مخالف دولت بود  كه كارساز هم واقع نشد.

در راستای حمله به دولت محترم و مخالفت با آن جناب آقای فلاحت پیشه دوباره در روز ١٣ آبان در شهر كرند غرب و ١٤ آبان در شهر اسلام آباد غرب در سخنرانی عمومی دولت خدمتگذار و محترم را از مرفهین بی درد خواند كه درد اقشار ضعیف را نمیداند و آن را ناكارآمد خواند، این در حالی است كه آقای فلاحت پیشه در جریان رقابت انتخاباتی این دوره با انجام دیدارها و رایزنی های مكرر با اصلاح طلبان شهرستان و استان خواهان بود كه در  فهرست لیست امید قرار گرفته و بعنوان كاندیدای حامی دولت تدبیر و امید به مجلس راه یابند كه در نهایت هم در فهرست لیست احزاب اعتدال و توسعه و كارگزاران سازندگی از احزاب حامی دولت و اصلاح طلبان قرار گرفت ، اكنون قضاوت این دوگانگی در رفتار وكلام ایشان در ارتباط با دولت و اصلاح طلبان با مردم عزیز و رأی دهندگان.

و اما در ارتباط با دولت محترم لازم است به ایشان یادآوری شود چگونه دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید را در سطح ملی در ارتباط با توافق تاریخی برجام  را كه حتما همه نتایج  ارزشمند آن به بار خواهد تشست ،نمی بینید و  كنترل تورم را نادیده می انگارید؟
در سطح منطقه ای نیز  مگر تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین،تامین و تخصیص اعتبار پروژه راه آهن ملایر-كرمانشاه،طرح گرمسیری كشاورزی،و البته مجوز احداث پتروشیمی اسلام آباد غرب قبل از حضور جنابعالی در مجلس شورای اسلامی همگی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید نبوده است؟ چرا چشم خویش را بر این اقدامات ارزشمند بسته اید و تمام قد به سیاه نمایی روی آورده اید؟ 
به كجا چنین شتابان!
جنابعالی كه ٨سال هم در گذشته راه یافته از این حوزه انتخابیه به مجلس بوده اید و از قضا با دوران درآمد افسانه ای نفت همراه بوده است بفرمایید چه اقدامات و یا طرح های پیشنهادی برای رفع فقر و محرومیت داشته اید ودر جذب چه میزان از بودجه ملی ناشی از آن ثروت افسانه ای برای حوزه انتخابیه  تلاش كرده اید؟ 
چند بار در مجلس آنوقت در مخالفت با رانت ها و فسادها و زد و بندهای غیر قانونی و نامشروع و خلاف قانونی كه هر روزه اتفاق می افتاد  نطق نموده اید؟ اكنون هم چرا در باره املاك نجومی نطق و سخنرانی نمیكنید؟
اگر دولت محترم نا كارامد و از مرفهین بی درد است چرا  با اصرار و اعمال نفوذ به انتصاب مدیران از اعضای ستاد انتخاباتی خویش می پردازید؟ و  دوستانتان را به جرگه مرفهین و نا كارآمدان از دولت میفرستید؟
چگونه به یاد ندارید اكثریت مردم شریف این حوزه انتخابیه همراه با اكثریت مردم كشور در انتخابات ریاست جمهوری به جناب آقای دكتر روحانی رأی داده و از پیروزی ایشان خرسند شده و در خیابانهای شهر شادمانی نمودند.؟

مجمع هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان اسلام آبادغرب ضمن سپاس از تمامی نمایندگان محترمی كه با رأی اعتماد خوبش دولت محترم را در راه خدمت به مردم یاری نمودند تشكر خویش را از جناب آقای مهندس صفری  عضو فراكسیون  امید مجلس شورای اسلامی ابراز داشته و اعلام میدارد ضمن اعلام حمایت  و  قدردانی از تلاشهای استاندار محترم و معاونین محترم ایشان در راه توسعه و پیشرفت استان امیدوار است استاندار محترم به بررسی انتصابات صورت گرفته در چند ماه گذشته در شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو از مدیران منصوب شده از منتسبان نماینده محترم  و از جمله عملكرد جناب آقای افشین كریمی (فرماندار اسلام آبادغرب) پرداخته كه متاسفانه بنا بر اذعان و اعتراف صریح فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب با همسویی و اتفاق نظر ایشان انجام شده است و در این راستا تدبیر شایسته اتخاذ نمایند.

مجمع هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان اسلام آباد غرب


[ یکشنبه 16 آبان 1395 ] [ 10:01 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب