تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه از پرداخت 950 میلیارد تومان پول گندم به کشاورزان استان خبر داد و گفت: تمام مطالبات گندمکاران استان تسویه شد.

حمید بساطی اظهارکرد: تمام 950 میلیارد تومان پول گندم خریداری شده از کشاورزان استان به آنها پرداخت شد و دیگر هیچ بدهی بابت پول گندم به کشاورزان استان وجود ندارد.وی با اشاره به خرید 743 هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاه در سال جاری، از افزایش 64 درصدی این میزان نسبت به سال گذشته خبر داد و دلیل آن را نیز افزایش بارندگی‌ها عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه افزود: با این میزان خرید، استان کرمانشاه جایگاه پنجم کشور را از نظر خرید تضمینی گندم کسب کرد.

به گفته این مسئول، تمام گندم‌های خریداری شده به سیلوها منتقل شده و هیچ گندمی در فضای باز نداریم بساطی میزان گندم‌ ذخیره شده در سیلوهای استان را حدود یک میلیون تن اعلام کرد که بخشی از آن ذخیره سال گذشته است.

وی ادامه داد: از این میزان 250 هزار تن برای مصارف داخل استان است و باهماهنگی های صورت گرفته مابقی گندم‌ها به سایر استان‌ها از جمله اصفهان، تهران ، قم، مرکزی، چهار مهال و بختیاری، یزد و ... ارسال خواهد شد.


[ دوشنبه 10 آبان 1395 ] [ 10:38 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب