تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
استاندار كرمانشاه گفت: سند توسعه تمامی شهرستانهای استان با مشاركت مدیران ارشد، فرمانداران و كارشناسان در حال نهایی شدن است. 
 اسدالله رازانی در جلسه  شورای برنامه ریزی  استان با موضوع برنامه توسعه شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های استان در حوزه های مختلف نیازمند همکاری و هماهنگی دستگاه ها و ادارات است. 
استاندارکرمانشاه افزود: سند توسعه كوتاه مدت شهرستانها براساس قابلیت ها و ظرفیت های هر شهرستان تدوین  شده و باید تلاش شود برنامه ای قوی و کامل باشد.
این مدیر ارشد پرداختن به مسائل مهم و کلان شهرستان را یك اولویت دانست و خاطرنشان کرد: طرح های بزرگی همچون طرح گرمسیری، سد ازگله و سد آزادی و ... در ثلاث باباجانی با اعتبارات کلان در حال اجرا است. 
وی در پایان بر لزوم همکاری و هماهنگی دستگاه های مختلف برای توسعه استان کرمانشاه تاکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت های استان در حوزه های مختلف نیازمند برنامه ریزی و مدیریت صحیح است.
در این جلسه مشکلات شهرستان ثلاث باباجانی در حوزه های مختلف راه، بهداشت و درمان، کشاورزی و ... مطرح شد و مدیران مربوطه نیز به ارائه راهکار برای حل مسائل پرداختند.

[ جمعه 26 شهریور 1395 ] [ 11:12 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب