تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
سرهنگ افشار محمدی پس از مراسم تودیع خویش و معارفه فرمانده جدید سپاه اسلام آبادغرب در پیامی از مردم شهید پرور شهرستان اسلام آبادغرب قدردانی نمود.

سرهنگ افشار محمدی  پس از مراسم تودیع خویش و معارفه فرمانده جدید سپاه اسلام آبادغرب در پیامی از مردم شهید پرور شهرستان اسلام آبادغرب قدردانی نمود.

متن پیام بدین شرح است:

 

  بسم الله الرحمن الرحیم

اسلام آباد غرب پیشانی سینه ستبر ایران زمین و نماد ایثار،فداکاری،مقاومت،خونگرمی،مهمانپذیری و مهمانداری است. 

تقدیم 1280 لاله خونین به انقلاب اسلامی نشانه غیرت،عزت،سربلندی،ولایتمداری و ایران دوستی مردمان مرصاد آفرین اسلام آبادی است و اینجانب خدای را شاکرم که سه سال از بهترین دوران مسئولیت خویش را در این شهر سپری کردم.

هر چند که مسوولیت ها نزد مدیران امانتی بیش نیست اما وداع امروز اینجانب با مردم اسلام آباد غرب از حیث جدا شدن از مردم قدردان دیار شهدای مرصاد تلخ بود.

سه سال دوران مسوولیت اینجانب در سپاه ناحیه اسلام آباد غرب علاوه بر تجربه اندوزی به مثابه دانشگاهی بود که خلوص عمل، صفا، صدق، محبت و عشق را از اساتید این دانشگاه که همانا مردم اسلام آباد غرب بودند فرا گرفتم.

اینجانب برخود وظیفه می دانم از مردم شریف و نجیب اسلام آباد غرب حلالیت طلبیده و مراتب تقدیر و تشکر خود را از محبتهای این مردم عزیز،خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران،بسیجیان همیشه در صحنه،پاسداران دریا دل، اصحاب رسانه،اعضای محترم شورای تامین و اداری شهرستان اسلام آباد غرب ابراز نمایم.

حقیر در هر مسوولیت دیگری نیز خود را خادم مردم شریف اسلام آباد غرب می دانم و دست تک تک آنها را به گرمی می فشارم.

والسلام.

سرهنگ پاسدار افشار محمدی


[ دوشنبه 22 شهریور 1395 ] [ 10:41 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب