تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
استاندار کرمانشاه گفت: در محرومیت زدایی از چهره کرمانشاه بسیار مصمم هستیم
 
 اسدالله رازانی در نشست مشترک مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی استان به منظور بررسی  اجرای طرح‌هایی جهت پیشرفت و آبادانی مناطق محروم استان، خدمت به محرومین را از بارزترین صفات مومنین ذکر کرد و گفت: یکی از ارکان دین اسلام توحه به محرومین جامعه است، بطوریکه در قرآن مومنین و متقین را کسانی می‌داند که از مال خود برای محرومین انفاق کنند و در نهج البلاغه نیز آمده که خداوند کمک به محرومین را کفاره گناهان بزرگ قرار داده است.


وی افزود: ما هم در مقام مسوول و هم در مقام یک انسان وظیفه داریم در راه خدمت به محرومین از هیچ کوششی فرو گذار نکنیم.
 
رازانی گفت: محرومیت زدایی از چهره روستاها و دهستانها یک کار خیر است و خداوند متعال نیز وسیله نجات ما از گرفتاریها را در همین کارها و رفتارهایمان قرار داده است و ما نیز در محرومیت زدایی از چهره استان بسیار مصمم هستیم.

استاندار اظهار داشت: از مجموعه سپاه پاسداران و بسیج سازندگی استان که همواره منشاء خدمات مهم و ارزنده‌ای بوده اند تشکر می‌کنم و در بازدیدی که چندی پیش از دهستان عثمانوند در بخش سرفیروزآباد داشتیم از نزدیک شاهد فعالیتهای سازندگی بسیج بودیم که از آنها تشکر می‌کنم.

رازانی افزود: مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان این آمادگی را دارند که هرگونه کمک و همکاری و همراهی که لازم است، چه در بخش ارایه اطلاعات و یا هر بخش دیگری با مجموعه سپاه و بسیج سازندگی داشته باشند.

رازانی اشتغالزایی را مهمترین دغدغه استان ذکر کرد و گفت: امروز اگر با واژه محرومیت در مناطق مختلفی از استان مواجه هستیم به علت کمبود منابع و نیز فراوانی نیازهای جدید است، وگرنه خدمات بسیار شایسته ای بخصوص در بحث زیرساختها در اکثر روستاها و دهستانهای استان انجام شده است.
 
وی گفت: آنچه باید در اولویت قرار گیرد تمرکز روی ایجاد اشتغال در روستاها و مناطق محروم  است و از این مجموعه می خواهم که بیشترین منابع و انرژی خود را در جهت ایحاد اشتغال در مناطق محروم استان بگذارند و دولت نیز وظیفه خود را در خصوص ایجاد زیرساختها و یا تکمیل طرح های نیمه تمام روستایی انجام خواهد داد و هر جایی هم که لازم است وقت و منابع بیشتری برای تحقق اشتغالزایی بگذارد، حتما پای کار خواهد بود.

در این نشست سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه نیز به بیان گزارشی از فعالیتهای انجام شده توسط سپاه و بسیج سازندگی استان پرداخت.

 این نشست به منظور چگونگی پیشرفت و آبادانی پنج دهستان عثمانوند (از توابع بخش سرفیروز آباد)، ویژنان(از توابع گیلانغرب)، بان زرده (از توابع دالاهو)، کیوانات(از توابع سنقر کلیایی) و فتح آباد (از توابع قصرشیرین)که در بررسی شاخص های محرومیت بالاترین میزان محرومیت را دارند، برگزار شد.

[ شنبه 20 شهریور 1395 ] [ 09:20 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب