تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ

فرماندار شهرستان صحنه گفت: وارونه جلوه دادن خدمات دولت و مایوس کردن مردم  از سوی برخی رسانه‌ها با پول بیت المال، تنها به نفع دشمن است.

شهریار عباس آبادی در نشست شورای برنامه ریزی شهرستان صحنه که با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به خدمات دولت یازدهم، اظهار کرد: باید خدمات دولت را اطلاع رسانی کنیم تا موجب ایجاد امید در جامعه شود.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید از ابتدا بدنبال ایجاد آرامش در جامعه بود، گفت: طی این مدت کارهای قابل دفاعی در کشور انجام شده که نتایج آن قابل مشاهده است.


وی گفت: طی سه سال گذشته مهمترین اقدامی که در حوزه سیاست خارجی انجام شد بحث به نتیجه رساندن برجام بود که با تلاش دستگاه دیپلماسی کشور محقق شد و به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان پایان داد.

عباس آبادی اظهار کرد: در حوزه اقتصاد نیز با ریل گذاری درستی که با استقرار دولت یازدهم انجام شد، شاهد بهبود اوضاع اقتصادی کشور هستیم و نتایج آن مشهود است.

فرماندار صحنه با اشاره به کاهش قیمت نفت در سالهای اخیر، گفت: موفقیت‌های اقتصادی در حالی رخ داده که قیمت نفت به یک سوم قیمت نفت در سال 1392 رسیده بود.

وی افزایش تولید و صادرات نفت را از دیگر موفقیت‌های دولت یازدهم عنوان کرد و گفت: در زمینه تولید نفت افزایش 40 درصدی و صادرات نفت افزایش 100 درصدی را شاهد بوده‌ایم.

وی به افزایش تولید بنزین نیز اشاره کرد و گفت: دولت در کنار خودکفایی در تولید بنزین به صادرات این محصول هم چشم دارد.

وی طرح تحول سلامت را از دیگر اقدامات خوب دولت برشمرد که موجب رضایت مردم شده است.

عباس آبادی به هدف گذاری انجام شده برای رساندن رشد اقتصادی کشور به هشت درصد هم اشاره کرد و گفت: اکنون نیز رشد اقتصادی کشور به بیش از چهار درصد رسیده و برای تحقق رشد هشت درصدی دولت بدنبال جذب سرمایه گذاری خارجی است که پس از اجرای برجام شرایط برای جذب سرمایه گذاری خارجی در کشور فراهم شده و تاکنون دو میلیارد و 600 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی تعهد شده داریم.

وی با بیان اینکه برخی بدنبال تخریب این دولت هستند، گفت: وارونه جلوه دادن موفقیت‌های دولت و لطمه زدن به امید مردم از سوی برخی رسانه‌ها که از پول بیت المال تامین می‌شوند به نفع هیچ کس بجز دشمن نیست و به نوعی آب به آسیاب دشمن ریختن است.

فرماندار صحنه به اقدامات انجام شده در استان کرمانشاه هم اشاره کرد و گفت: پروژه‌های بزرگی در استان کلید خورده که امیدواریم با به نتیجه رسیدن آنها شاهد رونق اقتصادی استان باشیم.

وی به پروژه‌های مهم شهرستان صحنه نیز اشاره کرد و گفت: پروژه‌های مهمی همچون خودروسازی، ذوب آهن و ایلیا ذرت در این شهرستان در حال ساخت است که در توسعه شهرستان نقش مهمی دارند.

عباس آبادی به با اشاره به احداث سدهای جامیشان و قشلاق در این شهرستان، گفت: سد جامیشان رو به اتمام است و شبکه‌های پایین دست آن هم در حال اجراست. سد قشلاق نیز با 60 درصد پیشرفت بدلیل مشکلات اعتباری راکد است که انتظار داریم با تزریق منابع مناسب این پروژه فعال شود.

وی به شهر تازه تاسیس دینور هم اشاره کرد و گفت: می‌توان با واگذاری اراضی به بخش خصوصی، این شهر را به منطقه‌ای توریستی تبدیل کرد.

عباس آبادی به بیمارزستان در حال ساخت معاون شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: با شروع فعالیت دولت یازدهم، تکمیل این بیمارستان از سر گرفته شد و در حال حاضر نیز تجهیزات این بیمارستان در حال نصب است و انتظار داریم دانشگاه علوم پزشکی زمان افتتاح این بیمارستان را مشخص کند.


[ یکشنبه 14 شهریور 1395 ] [ 11:16 ب.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب