تبلیغات
اسلام آباد پست
 
قالب وبلاگ
اسلام آبادپست - روز خبرنگار در اسلام آباد غرب در حالی برگزار شد که اکثر خبرنگاران ، در اعتراض به عملکرد اداره فرهنگ و ارشادشهرستان و مسئول رسانه این اداره مراسم را تحریم کردند . خبرنگارانی که در طول یکسال گذشته بسی سختی کشیدند و انتظار داشتند که در پاسداشت روزشان ، به گونه ای مناسب و در خور توجه  از آنان تجلیل شود . اما در کمال ناباوری بعد از گذشت یک ماه  نه تنها هیچ توجهی به خواسته های آنان نشد ، حال مشخص میشود که حتی هدایایی را که در روز خبرنگار  برای آنان تدارک دیده شده بود به خبرنگاران نداده و برخلاف تمامی سنوات گذشته عمل کرده و هدیه ای که به قول خودشان تدارک دیده شده بود را به خبرنگاران نداده اند!

http://media.jamnews.ir/Original/1391/06/19/IMG15120799.jpg
اینکه با چه پشتوانه و قدرتی اینگونه عمل می کنند جای تامل دارد و لی درد بدتر از آن سکوت معنا دار فرماندار , نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی , مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان به این اقدام است !

آنگونه که مشخص است هزینه هدایای روز خبرنگار توسط چندین نهاد دیگر متقبل شده بود که چیزی به خبرنگاران نداده اند و سرنوشت هدایا هم نامعلوم است !

مگر می شود که هرکس در هر مسندی قرار بگیرد هرطور که دلش میخواهد عمل کند!

  این اقدام عجیب در حالی صورت میگیرد که مبلغ ناقابل این کارتهای هدیه در مقابل هزینه های سنگین این حرفه برای خبرنگاران  بسیار ناچیز به حساب می آید به گونه ای که  کفاف هزینه ی یک ماه اینترنت استفاده شده را هم نمیکند و جالب تر آنجاست که حتی یکبار هم به هیچ خبرنگاری برای دریافت هدیه اش خبرنداده بودند و در توهینی آشکار اینگونه عمل کردند .

اقدام تامل برانگیز عودت هدایای خبرنگاران اسلام آباد غرب بی شک نشان گر بی توجهی وافر اداره ی ارشاد  به خبرنگارانی ست که به گواهی آمار فعال ترین خبرگاران استان کرمانشاه به حساب می آیند.  

هرچند طبق شنیده ها  با تغییراتی که در اداره ی ارشاد اسلام آباد غرب قرار است  اتفاق بیافتد  ، مدیران آتی این اداره در نظر دارند به  گونه ای مطلوب و  شایسته  و به پاس خدمات ارزشمند خبرنگاران اسلام آباد غرب  از آنان تجلیل کنند.

جامعه خبری شهرستان این اقدام غیراخلاقی  را محکوم کرده و منتظر پاسخ و برخورد قاطع با این تخلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلام آبادغرب است .


[ جمعه 12 شهریور 1395 ] [ 11:07 ق.ظ ] [ وحید پرندین ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب